Çarşamba , 17 Eylül 2014
İlginizi Çekebilecek Konu Başlıkları

Etiket Arşivi: tığ işi badem örneği

Haber Aboneliği

Tığ İşi Badem Örneği

[reklam_sol] Tığ ile yapılan elişleri arasında badem örneği kullanarak çeşitli renk ve desenlerde birbirinden şık bluz, yelek, şal çanta v.s bir çok farklı modellerde örebiliriz. Ben şimdi aşağıda şematik olarak hem anlatımını hemde resimlerini paylaşacağım. Sizde kendi zevkinize göre istediğiniz renkte örüp kullanabilir veya sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. İşte size farklı şık badem desenli modeller, Devamını Oku »

Anlatımlı Badem Örgü Bebek Yeleği Modeli

[reklam_sag] * 45 ilmek başlanır 1 sıra ters örülür. * 1 ilmek kesilir, 3 ters, 1 düz ilmekten toplam 9 ilmek çıkarılır, * 1 ilmek kesilir, 3 ters  şeklinde ilmekler dizilir. * Böyle toplam 7 sıra örülerek her düz sırada düz örülen 9 ilmeğin yanlarından 1’er ilmek keserek 1 ilmeğe düşürülür. * Ters örülen ilmekler yine ters örülmeye devam edilir. * Bu işlem aynı sıralamayla örülür. * Beden boyu 20 cm örülerek kol artışı yapılır. Devamını Oku »

Scroll To Top
teknolojide destek - teknoloji ve haberleri - kadinlar arasi - ceptelefon oyunlari - script indir - film izle - yemek tarifleri - script indir