Salı , 23 Eylül 2014
İlginizi Çekebilecek Konu Başlıkları

Etiket Arşivi: yetişkin yelek örnekleri

Haber Aboneliği

Anlatımlı Kurdeleli Bebek Yelek Modeli

[reklam_sag]Yapılışı Ön taraf için 35 ilmek başlanır. Daha sonra 7 sıra haroşa örülür. Sonra 7 ilmek haroşa 7 ilmek düz örülür. 7 ilmek haroşayi ördükten sonra ipi öne geçirip 7 düz ilmeği örmeden şişe geçirilir. Tekrar 7 ilmek haroşa, 7 ilmek düzü şişe örmeden geçirilir. Böylelikle düzlerin önünde iplikler oluşur. Bu şekilde 7 sıra devam edilir. Sonra düzlerin üstüne haroşa, haroşanın üsütne düz gelecek şekilde devam edilir. Önler 35  ilmek, arka 56 ilmek olacak. Devamını Oku »

Yakalı Bebek Hırkası Modeli

[reklam_sag]Bu bebek yeleği örneği için yününüzü olabildiğince yumuşak seçin. Yapılışı Yeleğimize Haroşayla başlıyoruz.3 sıra haroşa ördükten sonra baştaki 5 ilmeği haroşa örüyoruz daha sonra 4 ilmek  düz örüyoruz 4. ilmeği  örerken ikisini 1 alıyoruz ama 2. ilmeği 1. ilmeğin üstüne alarak, 1 ilmek artırıp 1 ilmek düz örün daha sonra 1 ilmek daha artırın.1 ilmek haroşa örün. Böyle bütün ilmekleri bitirene kadar örün. Arkasını önden yani haroşa örün. tekrar ön tarafa geçtiğinizde 5 ilmeği haroşa örüdükten sonra 3 ilmek düz örüp 2 ilmeği bir alın ama 2. ilmeği 1. ilmeğin üstüne alarak. böylece örgü devam ediyor. örnekli kısım bitince düzörgü ... Devamını Oku »

Scroll To Top
teknolojide destek - teknoloji ve haberleri - kadinlar arasi - ceptelefon oyunlari - script indir - film izle - yemek tarifleri - script indir