Pazartesi , 22 Eylül 2014
İlginizi Çekebilecek Konu Başlıkları

Yoğurt Kabından Takı Kutusu Yapımı

Geri Dönüşüm hepimiz için çok önemli olmalı. Atıkları mümkün olduğu kadar değerlendirmeli. Böylece tasarruf etmeyi öğrenmeli ve çocuklarımızada öğretmeliyiz.

Marifetli ev hanımları çok güzel tasarımlarıyla birbirinden harika dekoratif eşyalar yapabiliyor.

2012 yeni yılında bir arkadaşımdan hediye aldım. Anmak ve anımsanmak beni mutlu etti ve aldığım hediyeler arasında benim için anlamlıydı çünkü el emeği göz nuru sarfedilmişti. Bu hediyeyide sizlerle paylaşmak istedim. Yoğurt kutusundan yapılmış harika bir takı kutusuydu. Çok beğendim. Peynir kutusundanda tasarlanabilir.

Öncelikle boş bir yoğurt kutusuna, istediğiniz renkte sakallı ipe, yoğurt kutusu ebatlarında saten kumaşa, birbirine tutturmak için silikona ve azıcıkta elyafa ihtiyacımız olacak.

Sakallı ipi yoğurt kabının ebatına göre zincir çekerek başlayın. Sonra trabzan yaparak uzunluğu yeterli boya gelinceye kadar örelim.

Örgümüz tamamlandıktan sonra yoğurt kabının içine sateni yerleştirelim. Dışına sakallı ipten ördüğümüz örgüye yerleştirelim. Kapak kısmının iç tarafına elyaftan dolgu yapalım. Sonra hepsini silikonla tutturalım. Üzerine kurdela çiçeklerinden süs yapalım.

Harika kutumuz kullanıma hazır :) güle güle kullanın…

Sonradan yaptığım farklı renkteki kutuyuda sizlerle paylaşmak istedim…

 

 

yoğurt kabından neler yapılır, yoğurt kabı tasarımı, yoğurt kabından mücevher kutusu, yoğurt kutusunu değerlendirme, yoğurt kutusundan neler yapılır, yoğurt kutusunan takı kutusu yapma, sakallı ipten kutu yapma

2 yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top
teknolojide destek - teknoloji ve haberleri - kadinlar arasi - ceptelefon oyunlari - script indir - film izle - yemek tarifleri - script indir